Spotkanie w sprawie zakupu mundurów

Dnia 18 lipca 2019r. (czwartek) w Zespole Szkół w Pilicy - ul. Zamkowa 7, odbędzie się spotkanie w sprawie wyboru oferty na zakup umundurowania dla uczniów mundurowych klasy I liceum - ponadpodstawowej i ponadgimnazjalnej.

W celu usprawnienia pomiarów zapraszamy:

o godz. 16:00 - uczniów klasy I – ponadpodstawowej

o godz. 17:00 - uczniów klasy I – ponadgimnazjalnej

Obecność ucznia z dorosłym opiekunem obowiązkowa.


PROPONUJEMY ZALICZKĘ W KWOCIE 100zł.4 lipca od godz. 08:00 na stronie www.oke.jaworzno.pl  w Serwisie dla zdających → Serwis maturzysty zostaną zamieszczone wyniki egzaminu maturalnego dla każdego zdającego ( obowiązują loginy i hasła przekazane przez dyrektorów szkół zdającym).

Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Elżbiety z Pilczy w Pilicy, informuje absolwentów rocznika 2018/2019, że dnia 4 lipca 2019r. w godz. 11.30 - 14.30 w Sali nr 24, wychowawcy klas rozpoczną wydawanie świadectw dojrzałości.  Świadectwa nieodebrane w dniu 4 lipca 2019r. zostaną przekazane do odebrania w sekretariacie szkoły. Warunkiem odbioru świadectwa jest okazanie dokumentu tożsamości (dokument ze zdjęciem). Odbioru świadectwa dojrzałości dokonuje absolwent lub osoba przez niego pisemnie upoważniona.

PRYPOMINAMY O OBOWIĄZKU ODDANIA KSIĄŻEK DO BIBLIOTEKI !!!

Absolwenci, którzy przystąpili do wszystkich egzaminów obowiązkowych (oraz jednego dodatkowego), a nie zdali tylko jednego egzaminu z przedmiotu obowiązkowego, mają prawo przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym:

1. część pisemna – 20 sierpnia 2019 r. (wtorek, godz. 9:00)

2. część ustna – 20-21 sierpnia 2019 r. (harmonogram ustalają dyrektorzy szkół)

Warunkiem przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym jest złożenie do dyrektora szkoły w terminie 7 dni od ogłoszenia wyników tj. do 11 lipca br. Oświadczenia o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w  terminie poprawkowym .

Egzamin w terminie poprawkowym NIE PODLEGA DODATKOWEJ OPŁACIE.

 • Informacja w sprawie kiermaszu kiążek

 • Wykaz podręczników 2019/20

 • Przydział sal na rok 2017/2018

 • Zajęcia pozalekcyjne na rok szkolny 2016/2017

 • Dyżury nauczycieli na rok szkolny 2017/2018

 • Konsultacje nauczycieli do dyspozycji rodziców na rok szkolny 2018/2019 • HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH
 • Plakat - Dobry start

 • Ulotka - Dobry start
 • 1000 szkół w całej Polsce weźmie udział w Czytaj PL – jednej z największych na świecie akcji promujących czytelnictwo. „Upoluj swoją książkę” wychodzi naprzeciw wymaganiom młodych ludzi i udostępnia internetową wypożyczalnię e-booków. Wszystko dzięki jednej aplikacji i jednemu kodowi. Wystarczy smartfon.

  2 listopada wystartuje pierwsza edycja projektu „Upoluj swoją książkę” organizowanego w ramach akcji Czytaj PL. Uczniowie szkół ponadpodstawowych na terenie całego kraju będą mogli zupełnie za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i audiobooków. Do szkół trafią plakaty z okładkami 12 książek i kodem QR. Książkę będzie można wypożyczyć na 5 minutowej przerwie wprost z korytarza. Wystarczy smartfon i aplikacja. Spośród 5000 zgłoszeń organizatorzy wyłonili 1000 Ambasadorów, którzy przez cały listopad będą zachęcali do czytania w swoich szkołach. Każdy Ambasador otrzyma koszulkę z kodem QR, dającym dostęp do 12 bestsellerowych e-booków. Do udziału w akcji zachęcali uczniów popularni vlogerzy: Historia bez cenzury i EMCE.

  Na uczniów czeka również wiele konkursów i atrakcyjnych nagród. Akcja „Upoluj swoją książkę” organizowana jest z inicjatywy Instytutu Książki z Krakowskim Biurem Festiwalowym, operatorem programu Kraków Miasto Literatury UNESCO oraz platformą e-bookową Woblink.com, które już od 5 lat organizują wspólnie akcję Czytaj PL.

  Czytaj PL do tej pory było organizowane w niespotykanej w Polsce i na świecie skali, a w tym roku zasięg akcji będzie wielokrotnie większy. Akcja obejmie blisko 500 miast i miejscowści. Na ponad siedmiu tysiącach nośników pojawią się darmowe wypożyczalnie e-booków i audiobooków. Udostępnione zostaną kody QR do 12 bestsellerów, w tym 5 absolutnych nowości z 2017 roku. Po raz pierwszy w akcji weźmie udział 10 miast zagranicznych m.in.: Barcelona, Dublin, Lwów, Norwich, Nottingham, Praga i Reykjavik – Miasta Literatury UNESCO. Zeszłoroczna edycja  zachęciła do czytania tysiące osób. W tym roku przekona ich jeszcze więcej.

  Akcja Czytaj PL od początku jest organizowana w ramach programu Kraków Miasto Literatury UNESCO.

  Lista dostępnych książek:
  1. Wojciech Drewniak „Historia bez cenzury 2”
  2. Krzysztof Piskorski „Czterdzieści i cztery”
  3. Gregory David Roberts „Shantaram”
  4. Filip Springer „Miasto Archipelag. Polska mniejszych miast”
  5. Anna Kamińska „Wanda”
  6. Jakub Małecki „Ślady”
  7. Dan Ariely „Szczera prawda o nieuczciwości”
  8. Elżbieta Cherezińska „Korona śniegu i krwi”
  9. Camilla Lackberg „Księżniczka z lodu”
  10. Peter Wohlleben „Sekretne życie drzew”
  11. Jon Ronson „#WstydźSię!”
  12. Marek Kamiński „Marek i czaszka jaguara”

  Organizatorzy Czytaj PL: Krakowskie Biuro Festiwalowe, Woblink

  Partnerstwo strategiczne: Instytut Książki

  Organizatorzy odsłony w szkołach (Upoluj swoją książkę): Instytut Książki, Krakowskie Biuro Festiwalowe, Woblink

  Wydawcy: Znak Horyzont, Wydawnictwo Literackie, Wydawnictwo Marginesy, Wydawnictwo Karakter, SQN, Smak Słowa, Zysk, Wydawnictwo Czarna Owca, Otwarte, Insignis Media, Znak Emotikon

  Miasta partnerskie: Kraków, Poznań, Łódź, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Lublin, Toruń, Częstochowa, Opole, Gdynia, Rzeszów

  Pozostałe miasta biorące udział w akcji: Warszawa, Białystok, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Mysłowice, Rybnik, Sosnowiec, Szczecin, Tychy

  Miasta Literatury UNESCO biorące udział w akcji: Dublin, Dunedin, Edynburg, Lwów, Norwich, Nottingham, Praga, Reykjavik, Dundee

  Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa

  ZESPÓŁ SZKÓŁ W PILICY ogłasza II ustny przetarg nieograniczony

  TREŚĆ PRZETARGU